Oferta urządzeń

wystawa maszyn

Firma Eibenstock została założona w 1919 roku i od początku specjalizuje się w produkcji profesjonalnych elektronarzędzi do intensywnej pracy na budowie. Powyżej 90% wszystkich podzespołów maszyn produkowane jest w własnych fabrykach w Niemczech. Dzięki inwestycjom w zakresie produkcji silników i skrzyni biegów, firma jest w stanie zaspokoić wysokie wymagania międzynarodowych klientów z korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Jest liderem w opracowywaniu innowacyjnych produktów, eksportowanych do ponad 50 krajów.
Z dumą możemy powiedzieć, że marka EIBENSTOCK cieszy się dobrą opinią w branży przemysłowej
i budowlanej. Podstawą tego jest połączenie długoletniej tradycji połączona z najnowszą technologią Eibenstock jest liderem w opracowywaniu innowacyjnych produktów, eksportowanych do ponad 50 krajów.

Firma Zalco jako wyłączny dystrybutor w Polsce nieprzerwanie działa od 1991 roku i oferuje profesjonalne, wyspecjalizowane urządzenia jak również szeroko pojęte doradztwo techniczne, kompleksowa obsługa, łącznie ze szkoleniami, serwisem i uruchomieniami oferowanego sprzętu u klienta.
Firmy których przedstawicielstwo wybraliśmy zostały przez nas starannie wyselekcjonowane tak, aby do naszych klientów trafiał produkt najwyższej jakości.

Nasze niezawodne produkty i profesjonalizm mówią same za siebie

Scroll to Top
Przewiń do góry